VR | dgmnd


VR | dgmnd, dgmnd tarafından 360°/VR içerik üretimine odaklanmış bir alt birim olarak kurulmuştur. 360° video içerik üretimi, VR (Sanal Gerçeklik) uygulamaları ve 360°/VR tanıtım etkinlikleri için profesyonel hizmetler sunmaktadır.

9 yılı aşkın video prodüksiyon, kurgu, renk, görsel efekt ve online / mobil uygulama ile yazılım geliştirme konularındaki deneyimini ve özgün, yaratıcı içerik prensiplerini 360°/VR içerik üretiminde kullanmaktadır.

360°/VR dönemi geldi ve burada! Yeni hikaye anlatımları ve görsel / işitsel deneyimler için doğru zaman, doğru yerdesiniz!

Servisler


360 Video Production

360° Video Prodüksiyon

Stereo ya da Mono 360° açık / kapalı mekan 4K video çekimlerini, gereksinimlere uygun farklı kamera / rig ekipmanları ile yayına hazır halde farklı formatlarda teslim edebiliyoruz.

Konsept tasarımından yayınlanmasına kadar baştan sona 360° video içerik üretimi için hizmet vermekteyiz.

360 Video Production

360° Online Turlar

Markanızın hikayesini yenilikçi ve interaktif olarak sanal gerçekliğe taşıyarak farklı deneyimler yaratmanıza ve paylaşmanıza yardımcı oluyoruz.

360 Video Production

360° Uygulamalar

Son trendlere ve teknolojilere uygun olarak 360°/VR uygulamaları ile mobil cihazlarınızla uyumlu Samsung Gear VR, Google Cardboard (HMD) gibi sanal gerçeklik gözlükleri ile marka deneyiminizi bir üst noktaya çıkarmanızı sağlıyoruz.

360 Video Production

360°/VR Etkinlikler

Etkinlikler, lansmanlar, fuarlar ve festivallerde; markanıza özgün kurguladığımız 360°/VR etkinlik alanları ile marka deneyimini 360'a tamamlıyoruz.

VR | dgmnd BURADA!


Markanız ve müşterileriniz için 3 boyutlu sanal gerçeklik ve 360° video deneyimleri üretmek için hazırız.
Şimdi aramanızı bekliyoruz!


Nejat Eczacıbaşı Binası
Sadi Konuralp Cd. K:2 34430
Şişhane / Beyoğlu İstanbul

   

VR | dgmnd bir dgmnd markasıdır.